All for Joomla All for Webmasters

LETNIA  MANUFAKTURA SZTUKI

 

Letnia  Manufaktura Sztuki  jest najmłodszym owocem działań Stowarzyszenia i łączy w sobie wszystkie założenia i cele, jakimi Małopolska Manufaktura Sztuki kieruje się w swojej działalności: aspekt edukacyjny, artystyczny oraz chęć promowania kultury i sztuki w miejscach zarówno zabytkowych, jak i nowoczesnych województwa małopolskiego.  Tym razem miejscem spotkań stało się nowoczesne Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w  Niepołomicach oraz przyjazna Szkoła Muzyczna I st. w Niepołomicach.

Oferta Letniej Manufaktury Sztuki to szerokie spektrum zajęć artystycznych, nie tylko muzycznych. Kursy mistrzowskie z zakresu gry na instrumentach (fortepian, skrzypce, wiolonczela, gitara, saksofon, perkusja itd.), uzupełniają zajęcia gospel, indywidualne zajęcia wokalne oraz zajęcia rzeźby  ceramicznej, tańca historycznego i ruchowo-teatralne. Niezaprzeczalnym atutem, obok oferty edukacyjnej, jest kadra zapraszana do prowadzenia zajęć. To wyjątkowi artyści, doświadczeni pedagodzy, absolwenci i pracownicy Akademii Muzycznej w Krakowie i Katowicach, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Opery Krakowskiej czy  Uniwersytetu Jagiellońskiego. Każdy znajdzie tutaj przestrzeń,  gdzie w przyjaznej, pełnej otwartości atmosferze będzie mógł rozwijać i doskonalić  talent  oraz  zainteresowania artystyczne pod kierunkiem doświadczonych pedagogów i artystów.

Założeniem każdej  Letniej Manufaktury Sztuki jest zorganizowanie wspaniałego koncertu finałowego, gdzie nasi podopieczni, wraz ze swoimi pedagogami, będą mogli wspólnie zaprezentować się szerokiej publiczności, zarówno w repertuarze solowym, jak i kameralnym. Bowiem kursy nasze mają uczyć zespołowego muzykowania i radości dzielenia się wspólną pasją, jaką jest muzyka, a chór gospel ma dać wyraz szczęściu i miłości do niej.

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcam do zapoznania się z polityką prywatnośc .