All for Joomla All for Webmasters
test3

Daniel Cebula- Orynicz, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (Jazz i Muzyka Estradowa). Jest wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na Wydziale Jazzu. Fascynuje go m.in. muzyka gospel, soul, funk i jazz.

Współprowadził chór Nysa Gospel Choir, z którym koncertował w kraju i za granicą. Zaowocowało to prowadzeniem warsztatów gospel, które odbywają się w całej Polsce. Współpracował z wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny muzycznej, m. in. Edytą Górniak, Margaret, Lorą Szafran, Natalią Kukulską, Mieczysławem Szcześniakiem, Stanisławem Soyką czy Elżbietą Zapendowską.

Wystąpił gościnnie na kilku płytach; obecnie pracuje nad autorskim materiałem. Jest finalistą 6. edycji programu The Voice of Poland oraz laureatem wielu konkursów i festiwalu. Jako członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki w Chorzowie, bierze udział we wszystkich produkcjach musicalowych chorzowskiej sceny oraz koncertach sylwestrowych i rozrywkowych..

Strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcam do zapoznania się z polityką prywatnośc .